Paslaugos

UAB "Šilumos grupės centras" teikiamos paslaugos.

Granuliniai katilai

Siūlome platų kieto kuro, granulių ir universalių, kūrenamų ir granulėmis, ir kietu kuru katilų pasirinkimą. Granulinis šildymas, dėl savo patogumo, efektyvumo ir ekologiškumo paskutiniu metu tampa vis populiaresnis. Be to pas mus kartu galite išspręsti ir kuro įsigijimo klausimą.

Židinio konstrukcinės plokštės

Šiandien vis dar yra daug žmonių, kurie nesidomi arba tiesiog nekreipia dėmesio į tai, kokios statybinės ir izoliacinės medžiagos naudojamos jų židiniams bei krosnims statyti. Deja tai būdinga daugumai statybos bendrovių bei židinių montuotojų, kurie ir toliau naudoja visiškai netinkamas medžiagas.

Tai dažnai sukelia įvairius nemalonius kvapus ar kylančias dulkes namuose. Tačiau tai nėra didžiausia problema, dėl kurios turėtumėte nerimauti. Blogiausia tai, kad dalelės, kurios patenka į aplinką kartu su cirkuliuojančiu karštu oru, kuriuo vėliau jūs kvėpuojate, dažnai yra kancerogeninės.

Temperatūra židinio konstrukcijos viduje vidutiniškai yra apie 400°C. Įvairios mineralinės vatos ir plokštės, apsaugotos aliuminio folija, yra suklijuotos klijais, kurie dažniausiai atsparūs 100°C temperatūrai, o tai sukelia klijų garavimą, blogą kvapą ir folijos irimą. Susidariusios nepageidaujamos medžiagos yra žalingos jūsų sveikatai. Akivaizdu, kad tokios medžiagos kaip akyto betono blokeliai ar gipso kartono plokštės nėra tinkamos židiniui statyti, nes negali atlaikyti ilgalaikio karščio ir sukelia jau ankščiau minėtas problemas. Net ugniai atsparios gipso kartono plokštės nėra tinkamos židiniui montuoti, nes šiuo atveju „ugniai atsparios“ reiškia tik medžiagos gebėjimą atlaikyti ugnį ilgesnį laiko tarpą prieš jai visiškai suyrant.

Mūsų nuomone, židinių ir krosnių statyba turėtų būtų atliekama tik profesionalų. Todėl rekomenduojame naudotis tik tų bendrovių paslaugomis, kurios naudoja modernias technologijas, saugias ir ekologiškas medžiagas.

Kaminų valymas bei jų priežiūra

Teikiame kaminų valymo paslaugas, kai kaminas (dūmtakis) jau būna labai "apaugęs" suodžiais, o šildymo prietaisas ima blogai veikti t.y. labai suprastėja trauka ir dūmai pradeda virsti į patalpas. Kamine susikaupusios suodžių sankaupos neleidžia normaliai veikti prietaisui, o pats kaminas nesugeba gerai pašalinti degimo metu išsiskyrusių degimo produktų.

Pagal bendrąsias priešgaisrines saugos taisykles, suodžius iš dūmtraukių, dūmtakių, krosnių ir t.t. privaloma išvalyti prieš kiekvieną šildymo sezoną, o jo metu - ne rečiau kaip kartą per ketvirtį.

Netvarkingi šildymo prietaisai, krosnys, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai, krosnių, ugniakurų, katilų perkaitinimas tampa nelaimių ir gaisrų priežastimi. Siekiant to išvengti labai svarbu įsitikinti ar kūrenami šildymo įrenginiai, bei naudojami kaminai (dūmtraukiai) atitinka visus saugos reikalavimus.

Mes rekomenduojame, kad kaminai (dūmtraukiai) nuo jų eksploatavimo pradžios turi būti reguliariai prižiūrimi. Priežiūros tikslai: mažinti ardančiųjų klimatinių - drėgmės, lietaus, vėjo; mechaninių - smūgių, vibracijų; tirpalų; eksploatacinių - kondensatų poveikių įtaką dūmtraukiams ir jų konstrukcijoms, prailginant jų saugaus eksploatavimo laikotarpį. Dūmtraukių eksploatacijos metu būtina palaikyti tokius degimo produktų temperatūros ir oro apykaitos rėžimus, kokie yra numatyti eksploatavimo instrukcijose.

Apatinė dūmtraukio dalis (pravala, kondensato rinktuvas) turi būti prieinami apžiūrai.

Keramikinio kamino sistema

Keramikinio kamino sistema yra universali ir šiuo metu yra bene viena geriausia tokio tipo kamino sistema rinkoje pagal kainos ir kokybės santykį.

Ji skirta tiek modernios dujinėms ir skysto kuro krosnims, taip pat kūrenimui kietu kuru (mediena, medžio anglys, akmens anglis, durpės ir kt.)

Visiškai izoliuotas trijų sluoksnių kamino sistemos sprendimas atitinka aukštus reikalavimus, aukštos klasės šamoto įdėklai A1N1/B2N1 yra atsparūs ugniai, suodžiams, o taip pat aukštai ir žemai darbinei 40-600 ° C temperatūrai. Keramikinio kamino sistema turi pilną sertifikatą kaip kaminui, o ne atskirom jo dalim.

Kamino masyvui formuoti galimi tokie blokeliai:

Be ventiliacijos

38X38

Su ventiliacija

38X52

Dviguba ventiliacija

38X25

Uzsakyti

 

Rekuperacinė vėdinimo sistema

 

Rekuperatorius - tai mechaninės ventiliacijos įrenginys, taupantis šilumos energiją ir tiekiantis šviežų orą į gyvenamasias patalpas tuo pat metu pašalinantis blogą orą iš patalpų.

Rekuperacija - tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko orą.

Šiuolaikiniai pastatai yra gerai izoliuoti su sandariais langais, šilumos energija pastoviai brangsta, o komforto poreikiai pastoviai didėja, todėl patalpų vėdinimui yra naudojamas priverstinis-mechaninis vėdinimas su šilumos rekuperacija. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimalų triukšmą ir naudos mažai elektros energijos, ją bus paprasta eksploatuoti.

Sistema gali tiekti ir ištraukti orą įvairiomis kryptimis, jį maišyti, šildyti ir aušinti, išvalyti, taupyti šilumą bei elektros energiją. Rekuperacinė sistema iš lauko į vidų tiekia gryną orą, pakeliui jį išvalo, o šaltuoju metų laiku gali pašildyti iki vartotojo nustatytos temperatūros (nuo 5 iki 30°С). Rekuperacinės vėdinimo sistemos svarba jau visuotinai pripažinta, žinoma visame pasaulyje, nes ji taupo energiją, reguliuoja šilumą, vėdina patalpas. Gera ventiliacija saugo Jus, Jūsų šeimą ir svečius nuo nemalonių kvapų, erzinančių teršalų ir galimų pavojingų dujų. Gerai suplanuota vėdinimo sistema taip pat gali apsaugoti Jūsų namus nuo pelėsio, kuris gali sukelti ar paaštrinti alergines reakcijas.

 

Jeigu Jūs norite pagerinti komfortą, kontroliuoti drėgmę, taupyti šilumą ir mėgautis grynu oru išvengdami triukšmo, kuris sklinda pro atidarytus langus, rekuperacinė vėdinimo sistema Jums yra būtina.